Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. $15.8 + $10.4 = ______
  2. $1.2 + $4.8 = ______
  3. Een sap doos kost $6. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  4. Een sticker kost $12. Hoeveel kosten 9 sticker?
  5. $12.6 + $19.6 = ______
  6. $10.4 + $12.8 = ______
  7. $15.1 + $19.5 = ______
  8. Een notitieboekje kost $8. Hoeveel kosten 3 notitieboekje?
  9. Een koekje kost $8. Hoeveel kosten 3 koekje?
  10. Een notitieboekje kost $7. Hoeveel kosten 2 notitieboekje?
  11. Een koekje kost $9. Hoeveel kosten 2 koekje?
  12. Een sticker kost $3. Hoeveel kosten 3 sticker?
  13. $17.3 + $15.7 = ______
  14. Een sap doos kost $14. Hoeveel kosten 9 sap doos?
  15. Een sticker kost $11. Hoeveel kosten 4 sticker?
  16. Een gom kost $8. Hoeveel kosten 7 gom?
  17. Een sap doos kost $7. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  18. Een koekje kost $4. Hoeveel kosten 5 koekje?
  19. $14.5 + $10.8 = ______
  20. Een sticker kost $10. Hoeveel kosten 9 sticker?
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde