Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. $4.2 + $4.5 = ______
  2. $8.8 + $5.5 = ______
  3. $19.2 + $20.7 = ______
  4. Een sap doos kost $10. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  5. $12.4 + $10.1 = ______
  6. Een notitieboekje kost $13. Hoeveel kosten 9 notitieboekje?
  7. Een notitieboekje kost $14. Hoeveel kosten 8 notitieboekje?
  8. $4.3 + $12 = ______
  9. $2.7 + $18.1 = ______
  10. $14.4 + $19 = ______
  11. Een sticker kost $3. Hoeveel kosten 9 sticker?
  12. Een sticker kost $5. Hoeveel kosten 3 sticker?
  13. Een koekje kost $13. Hoeveel kosten 8 koekje?
  14. $2.3 + $20.8 = ______
  15. $1.5 + $4.2 = ______
  16. $7.9 + $15.9 = ______
  17. Een koekje kost $4. Hoeveel kosten 7 koekje?
  18. Een koekje kost $12. Hoeveel kosten 8 koekje?
  19. Een sticker kost $7. Hoeveel kosten 9 sticker?
  20. $17.5 + $3.7 = ______
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde