Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. Een sap doos kost $9. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  2. $2.4 + $13.7 = ______
  3. Een notitieboekje kost $12. Hoeveel kosten 4 notitieboekje?
  4. Een sap doos kost $8. Hoeveel kosten 7 sap doos?
  5. Een gom kost $11. Hoeveel kosten 9 gom?
  6. Een sticker kost $13. Hoeveel kosten 3 sticker?
  7. Een notitieboekje kost $9. Hoeveel kosten 2 notitieboekje?
  8. $5.4 + $7.9 = ______
  9. Een notitieboekje kost $6. Hoeveel kosten 8 notitieboekje?
  10. $13.6 + $5.2 = ______
  11. $3.5 + $15.2 = ______
  12. Een koekje kost $8. Hoeveel kosten 3 koekje?
  13. Een sap doos kost $14. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  14. $10.1 + $4.3 = ______
  15. Een koekje kost $10. Hoeveel kosten 3 koekje?
  16. Een sticker kost $6. Hoeveel kosten 3 sticker?
  17. $7 + $13.5 = ______
  18. Een potlood kost $5. Hoeveel kosten 2 potlood?
  19. Een koekje kost $2. Hoeveel kosten 3 koekje?
  20. $10.4 + $1.8 = ______
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde