Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. $19.1 + $16.8 = ______
  2. Een notitieboekje kost $11. Hoeveel kosten 4 notitieboekje?
  3. $4.6 + $6.3 = ______
  4. Een sap doos kost $5. Hoeveel kosten 2 sap doos?
  5. $1.3 + $8.1 = ______
  6. Een sap doos kost $5. Hoeveel kosten 4 sap doos?
  7. $17.6 + $9.3 = ______
  8. $3.2 + $12.3 = ______
  9. Een sticker kost $4. Hoeveel kosten 6 sticker?
  10. Een sticker kost $14. Hoeveel kosten 2 sticker?
  11. Een sticker kost $6. Hoeveel kosten 4 sticker?
  12. Een koekje kost $11. Hoeveel kosten 4 koekje?
  13. Een notitieboekje kost $10. Hoeveel kosten 5 notitieboekje?
  14. $13.8 + $8.6 = ______
  15. $14.9 + $7.9 = ______
  16. $1.3 + $15 = ______
  17. Een notitieboekje kost $12. Hoeveel kosten 9 notitieboekje?
  18. $12.7 + $17.1 = ______
  19. Een sap doos kost $11. Hoeveel kosten 3 sap doos?
  20. $8.8 + $4.1 = ______
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde