Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. Een sap doos kost $15. Hoeveel kosten 9 sap doos?
  2. Een gom kost $4. Hoeveel kosten 4 gom?
  3. $6.9 + $10 = ______
  4. Een koekje kost $14. Hoeveel kosten 6 koekje?
  5. $18.1 + $3.2 = ______
  6. Een sticker kost $13. Hoeveel kosten 4 sticker?
  7. Een sap doos kost $15. Hoeveel kosten 7 sap doos?
  8. Een sticker kost $15. Hoeveel kosten 2 sticker?
  9. $16.3 + $16.2 = ______
  10. Een sap doos kost $15. Hoeveel kosten 7 sap doos?
  11. $9.8 + $1.4 = ______
  12. $14.3 + $5.4 = ______
  13. Een sap doos kost $14. Hoeveel kosten 7 sap doos?
  14. $3.2 + $16.8 = ______
  15. Een gom kost $4. Hoeveel kosten 7 gom?
  16. $5 + $16.7 = ______
  17. Een koekje kost $8. Hoeveel kosten 5 koekje?
  18. Een gom kost $7. Hoeveel kosten 4 gom?
  19. Een sap doos kost $6. Hoeveel kosten 6 sap doos?
  20. $9.1 + $12.9 = ______
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde