Geld Werkblad
Naam: ____________________Datum: ____________
Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.
20 problemen
- Een koekje kost $3. Hoeveel kosten 4 koekje?
- $16.8 + $12.8 = ______
- $6.8 + $5.5 = ______
- $5.1 + $7.2 = ______
- $6.8 + $8.2 = ______
- $14.1 + $2.2 = ______
- Een notitieboekje kost $10. Hoeveel kosten 7 notitieboekje?
- Een gom kost $9. Hoeveel kosten 2 gom?
- Een notitieboekje kost $12. Hoeveel kosten 2 notitieboekje?
- Een koekje kost $8. Hoeveel kosten 7 koekje?
- $5.4 + $15.6 = ______
- $3.6 + $19.6 = ______
- $10.8 + $13.5 = ______
- $9.8 + $16.7 = ______
- $2.5 + $7.9 = ______
- Een koekje kost $7. Hoeveel kosten 6 koekje?
- Een koekje kost $7. Hoeveel kosten 7 koekje?
- $14.3 + $7.4 = ______
- Een sap doos kost $15. Hoeveel kosten 9 sap doos?
- Een koekje kost $6. Hoeveel kosten 6 koekje?