Geld Werkblad

Aanbevolen voor 1e graad — 4e leerjaar

Nieuw werkblad

Geld Werkblad

Naam: ____________________Datum: ____________

Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.

20 problemen

  1. Een sap doos kost $6. Hoeveel kosten 2 sap doos?
  2. $2.9 + $18.9 = ______
  3. Een koekje kost $10. Hoeveel kosten 8 koekje?
  4. Een sap doos kost $14. Hoeveel kosten 6 sap doos?
  5. $1.9 + $12.3 = ______
  6. $12.2 + $15.2 = ______
  7. $12.2 + $16.8 = ______
  8. Een gom kost $9. Hoeveel kosten 2 gom?
  9. $6.6 + $17.8 = ______
  10. $12.5 + $5.4 = ______
  11. Een koekje kost $10. Hoeveel kosten 5 koekje?
  12. $4.6 + $18.5 = ______
  13. $16.8 + $14.7 = ______
  14. $10 + $10.6 = ______
  15. Een gom kost $12. Hoeveel kosten 9 gom?
  16. $3.3 + $4.8 = ______
  17. $2.4 + $2.9 = ______
  18. Een sap doos kost $4. Hoeveel kosten 2 sap doos?
  19. $10.4 + $18.8 = ______
  20. Een notitieboekje kost $4. Hoeveel kosten 2 notitieboekje?
Geld Werkblad – Gratis afdrukbaar met antwoordsleutel | WafelWiskunde