Geld Werkblad
Naam: ____________________Datum: ____________
Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.
20 problemen
- Een koekje kost $14. Hoeveel kosten 6 koekje?
- Een koekje kost $7. Hoeveel kosten 7 koekje?
- $7.2 + $4 = ______
- $2.8 + $11.7 = ______
- $20.2 + $9.8 = ______
- $9.6 + $12.2 = ______
- $7.8 + $12.6 = ______
- $6.8 + $6.4 = ______
- $11 + $9.4 = ______
- $4.6 + $18.5 = ______
- $1.1 + $10.9 = ______
- Een notitieboekje kost $3. Hoeveel kosten 7 notitieboekje?
- $12.8 + $13.5 = ______
- $17.3 + $15.3 = ______
- Een koekje kost $5. Hoeveel kosten 5 koekje?
- $11.3 + $13.9 = ______
- Een sap doos kost $4. Hoeveel kosten 4 sap doos?
- $18.2 + $5.4 = ______
- Een sap doos kost $11. Hoeveel kosten 3 sap doos?
- Een notitieboekje kost $14. Hoeveel kosten 3 notitieboekje?