Geld Werkblad
Naam: ____________________Datum: ____________
Instructies: Munten en biljetten tellen, wisselgeld wisselen en geldwoordproblemen oplossen.
20 problemen
- Een koekje kost $12. Hoeveel kosten 4 koekje?
- Een notitieboekje kost $2. Hoeveel kosten 4 notitieboekje?
- $4.2 + $6.5 = ______
- $2.1 + $12.8 = ______
- Een sap doos kost $7. Hoeveel kosten 4 sap doos?
- Een koekje kost $14. Hoeveel kosten 6 koekje?
- $13.6 + $5.2 = ______
- $19.5 + $15.6 = ______
- $13.2 + $10.3 = ______
- $6.5 + $10.4 = ______
- Een notitieboekje kost $8. Hoeveel kosten 9 notitieboekje?
- $3.6 + $6.9 = ______
- Een gom kost $10. Hoeveel kosten 3 gom?
- Een gom kost $10. Hoeveel kosten 4 gom?
- Een gom kost $4. Hoeveel kosten 7 gom?
- Een notitieboekje kost $5. Hoeveel kosten 8 notitieboekje?
- $8.5 + $4.5 = ______
- Een notitieboekje kost $11. Hoeveel kosten 2 notitieboekje?
- Een potlood kost $11. Hoeveel kosten 2 potlood?
- Een koekje kost $4. Hoeveel kosten 3 koekje?